понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Останати спортови

Ако сакате тенка половина и челични стомачни, ве чека голем труд: 10 минути од пеколни вежби за стомак!

Ако сакате тенка половина и челични стомачни, ве чека голем труд: 10 минути од пеколни вежби за стомак!

Ако немате среќа да природата го направи тоа за вас, патот до тенка половина е долг и многу тежок.

Но, тоа не значи дека треба да се откажете од вежбањето.

Сосема спротивно, затоа предлагаме програма за вежбање во траење од 10 минути која ќе ви помогне побрзо да стигнете до своите цели.

Авторот на овој сет на вежби тврди дека првите ефекти ќе ги видите по само 14 дена.

Погледнете го планот за тренинг:

Локални избори 2021