понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 171
home Останати спортови

7 одлични вежби за совршени бицепси

7 одлични вежби за совршени бицепси

На YouTube каналот V Shred ќе видите 7 одлични вежби за билдање бицепси.

Без разлика дали вежбате во теретана или во домашни услови, начинот на кој ги изведувате вежбите е она што е најважно. Погледнете го видеото.

Коронавирус