петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 139
home Останати спортови

6-минутни вежби за совршено стегнати стомачни мускули

6-минутни вежби за совршено стегнати стомачни мускули

Во новото видео, Памела Рајф ќе ви покаже 6 вежби за совршено стегнати стомачни мускули.

Вежбите се интензивни и не се препорачуваат доколку сте почетник.

Може да ги практикувате во домашни услови, а не ви е потребна никаква опрема. Погледнете го видеото.

Коронавирус