петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 60
home Останати спортови

5 моќни јога пози за утринско будење

5 моќни јога пози за утринско будење
Young woman doing yoga in morning park for Relaxing . Wellness and Healthy Lifestyle.

Дајте му енергија на вашето тело со овие пет моќни јога пози кои Бернис Мајлс со задоволство ги демонстрира.

Ако денот по утрото се познава, тогаш утрото нека биде убаво истегнато и полно со енергија. Особено петок, кога цела недела ни тежи врз телото.

Коронавирус