сабота, 28. март 2020. Вести денес: 11
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Останати спортови

11 ефективни вежби за брзо слабеење

11 ефективни вежби за брзо слабеење

Доктор Ентони Балдузи во новото видео ќе ви покаже 11 ефективни вежби со полесни тегови со помош на кои ќе слабеете брзо и лесно.