понеделник, 23. мај 2022. Вести денес: 0
home Останати спортови

10-минутно вежбање за добро утро

10-минутно вежбање за добро утро

Утринско раздвижување кое ќе ви даде енергија за најтешкиот ден во неделата, петок.

Без опрема, без да ви треба многу простор, а пробајте и да не правите пауза.

Коронавирус