сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 80
home Останати спортови

10-минутно вежбање нозе со Памела Рајф

10-минутно вежбање нозе со Памела Рајф

Ако некој знае и умее да ве размрда од сабајле, тоа дефинитивно е Памела Рајф.

Овој пат нуди вежбање нозе зачинето со истовремено топење калории. Во вежбите, кои траат 10 минути, вклучено е и малку кардио.

Коронавирус