среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 125
home Останати спортови

10-минутни вежби за секси грб, раце и затегнати стомачни

10-минутни вежби за секси грб, раце и затегнати стомачни

Памела Рајф е повторно тука за вас, овој пат со ново видео во кое покажува лесни вежби за горниот дел на телото, плус вежби за затегнати стомачни мускули.

Заедно со неа и со Џоел Кори ќе се забавувате и ќе согорувате калории. Вежбите се одлични и ефективни и за мажи.

Вежбите може да ги правите во домашни услови, а доволно е да одвоите само 10 минути дневно за да ги забележите посакуваните резултати.

Коронавирус