среда, 26. февруари 2020. Вести денес: 157
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Кошарка

Зајон Вилијамсон го искриви кошот со монструозни забивања (ВИДЕО)

Зајон Вилијамсон го искриви кошот со монструозни забивања (ВИДЕО)

Зајон Вилијамсон на натпреварот на „Ѕвездите во надоаѓање“ на Ол-старот во Чикаго покажа дел од својот репертоар во забивање.

Имаше неколку монструозни потези па дури и го искриви кошот.

 

View this post on Instagram

 

Zion had his shot. 😂

A post shared by House of Highlights (@houseofhighlights) on