недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 50
home Кошарка

ВИДЕО: Она што го кажа Коби за неговата ќерка во 2018 ќе ви го скрши срцето

ВИДЕО: Она што го кажа Коби за неговата ќерка во 2018 ќе ви го скрши срцето

Коби имал навистина големи планови околу кариерата на неговата ќерка која заедно со него загинаа во хеликоптерската несреќа.

Погледнете:

Коронавирус