петок, 4. декември 2020. Вести денес: 51
home Кошарка

ШОКАНТНО: Твитер профил во 2012 предвидел дека Коби Брајант ќе загине во хеликоптерска несреќа! (ФОТО)

ШОКАНТНО: Твитер профил во 2012 предвидел дека Коби Брајант ќе загине во хеликоптерска несреќа! (ФОТО)

Твитер профилот @dotNoso во 2012 година споделил Твит во кој ја предвид смртта на легендарниот НБА кошаркар Коби Брајант.

Коронавирус