петок, 17. септември 2021. Вести денес: 0
home Кошарка

Руски навивач со шал на Гробари ги изнервира Делии (ВИДЕО)

Руски навивач со шал на Гробари ги изнервира Делии (ВИДЕО)

Навивач на ЦСКА Москва пристигна на мечот со Црвена Звезда во Белград и во новинарската ложа реши да извади шал на Гробари, а тоа ги налути навивачите на домашниот клуб, кои почнаа да го навредуваат.

Веднаш пристигна и обезбедувањето, по што Русинот реши да м се извини на Делии и го тргна шалот, па ситуацијата се смири на трибините.

Коронавирус