петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 150
home Кошарка

НБА ѕвезда се расфрлаше со пари во стриптиз бар! (ВИДЕО)

НБА ѕвезда се расфрлаше со пари во стриптиз бар! (ВИДЕО)

Ѕвездата на Лос Анџелес Клиперс, Каваи Ленард, е познат како прилично мирен кошаркар.

Сепак, иако важи за прилично мирен и тој знае како да се опушти, а тоа најдобро може да се види на видеото кое се појави на социјалните мрежи.

Кавај беше снимен во еден стриптиз бар, каде девојките го нападнаа, а тој им фрлаше пари.

Коронавирус