среда, 27. мај 2020. Вести денес: 87
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Кошарка

Минута молк во чест на Игор Стојанов

Минута молк во чест на Игор Стојанов

Со минута молчење во чест на прерано починатиот судија Игор Стојанов (1972-2019) започна втората финална пресметка меѓу Работнички и МЗТ Скопје.

Извор: sportmedia.mk

Коронавирус