среда, 19. февруари 2020. Вести денес: 137
home Кошарка

ФОТО: Симонс „смува“ 45-годишна бринета, поранешна сопруга на Скоти Пипен

ФОТО: Симонс „смува“ 45-годишна бринета, поранешна сопруга на Скоти Пипен

Австралискиот кошаркар Бен Симонс реши да го пропушти Светското првенство во Кина со цел да се фокусира на новата сезона со екипата на Филаделфија.

Младиот 19-годишник често е на насловните страници поради својата дружба со атрактивни девојки. Неодамна тој беше дел од една забава во Холивуд, а на излегување од истата, папараците го фотографираа со поранешната сопруга на Скоти Пипен.

 

View this post on Instagram

 

A little black dress is always sexy @prettylittlething

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

 

 

View this post on Instagram

 

Decided to throw on a little black dress @prettylittlething

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

 

 

View this post on Instagram

 

@prettylittlething 📷 @maddiecordoba

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

 

 

View this post on Instagram

 

Issa vibe

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

 

 

View this post on Instagram

 

Summa time in the Chi. Bikini: @whitefoxboutique

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

 

 

View this post on Instagram

 

Making lemonade

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on