среда, 2. декември 2020. Вести денес: 213
home Кошарка

ФОТО: Леброн Џејмс и Ентони Дејвис со тетоважи во чест на Коби

ФОТО: Леброн Џејмс и Ентони Дејвис со тетоважи во чест на Коби

Напаѓачите на Л.А. Лејкерс, Леброн Џејмс и Ентони Дејвис, направија нови тетоважи.

Во спомен на Коби Брајант, кој загина во несреќа во неделата, тие истетовираа змија.

Змијата е симбол на Коби, кој беше нарекуван „Црна Мамба“.

Коронавирус