вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 218
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Кошарка

Екс-кошаркарот на Партизан и НБА играч е жив

Екс-кошаркарот на Партизан и НБА играч е жив

Поранешниот кошаркар на Пртизан Милтон Паласио, е жив пренесуваат американските медиуми.

Инаку, некои медиуми ја пренесоа веста дека поранешниот кошаркар загинал во сообраќајна несреќа.

Веста дека загина утрово се прошири со брзина на светлината.

Парламентарни избори 2020