сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Кошарка

Е ова болеше: Мичел доби топка во меѓуножјето (ВИДЕО)

Е ова болеше: Мичел доби топка во меѓуножјето (ВИДЕО)

Донован Мичел ќе го памети триумфот на Јута џез против Сакраменто кингс (113-81), по тоа што при една акција на противничкиот тим, топката заврши во ептен незгодно место.

 

View this post on Instagram

 

Donovan Mitchell, ouch. ??

A post shared by House of Highlights (@houseofhighlights) on

Коронавирус