понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 12
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Кошарка

Два месеци по смртта на Коби Брајант: Ванеса се огласи со емотивна порака (ВИДЕО)

Два месеци по смртта на Коби Брајант: Ванеса се огласи со емотивна порака (ВИДЕО)

Легендарниот НБА кошаркар, Коби Брајант, пред повеќе од два месеци загина во хеликоптерска несреќа во Калифорнија, а во кобниот лет се најде и неговата ќерка Џијана, како и седуммина други лица.

Два месеци по кобното утро, неговата сопруга Ванеса, објави видео на својот Инстаграм – профил посветен на „Црната мамба“ и нивната ќерка.

 

View this post on Instagram

 

💔💔

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant) on

Коронавирус