петок, 3. јули 2020. Вести денес: 191
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните на Бутел

home Кошарка

Бизарно: Кошаркар на Мајами се онесвестил од премногу – гумени бомбони!

Бизарно: Кошаркар на Мајами се онесвестил од премногу – гумени бомбони!

Кошаркарот на Мајами, Дион Вејтерс утринава не играше против Лос Анџелес лејкерс во „Стејплс центарот“ и тоа поради неверојатно бизарна причина.

Вејтерс наводно се онесвестил во авионот откако изел премногу гумени бомбони. Соиграчите го разбудиле кога авионот слетал во Лос Анџелес по што кошаркарот добил епилептичен напад, потврдуваат американските медиуми.

Тешко дека ќе слушнете по бизарна причина за неиграње на еден кошаркар на натпревар од оваа.

Парламентарни избори 2020