вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 98
home Фудбал

Замина на сред меч во тоалет, па Мурињо збесна- дури отиде и по него (ВИДЕО)

Замина на сред меч во тоалет, па Мурињо збесна- дури отиде и по него (ВИДЕО)

Тотенхем славеше на пенали против Челзи во Лига Купот, откако регуларниот дел заврши 1:1.

Сепак, за време на пресметката имаше една необична ситуација.

Ерик Дајер на сред меч одлучи да оди во тоалет, поради што Жозе Мурињо збесна, погледнете:

Коронавирус