вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

ВО ЖИВО: Пречек на македонските фудбалери на скопскиот аеродром

ВО ЖИВО: Пречек на македонските фудбалери на скопскиот аеродром

Македонската фудбалска репрезентација слета во Скопје.

Фудбалерите по деби настапот на Европското првенство денеска се вратија дома откако не успеаја да се пласираат во осминафиналето.

Нивниот пречек може да го следите во живо во видеото во продолжение.

Коронавирус