вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

ВИДЕО: Урнебесна реакција на Елиф Елмас за ноќта на вештерките

ВИДЕО: Урнебесна реакција на Елиф Елмас за ноќта на вештерките

Во светот денеска се празнува „Ноќ на вештерките“, Наполи оргнизираше дружба на играчите, Елиф Елмас беше дел од групата која се маскираше.

Македонскиот репрезентативец урнебесно реагираше при подготовката на маската.

Погледнете ја реакцијата на Елиф Елмас на 2:06 од видеото…

 

 

View this post on Instagram

 

#Prank #Halloween #ForzaNapoliSempre

A post shared by SSC Napoli (@officialsscnapoli) on

Коронавирус