сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 49
home Фудбал

ВИДЕО: Тотенхем пристигна во Скопје и се затвори во хотелот „Хилтон“

ВИДЕО: Тотенхем пристигна во Скопје и се затвори во хотелот „Хилтон“

Тотенхем притигна во Скопје, тие се сместени во хотелот „Хилтон“ во близина на салата на СЦ „Јане Сандански“ во Аеродром, објавува Дриблинг.мк

Играчите и стручниот штаб немаа контакт со никого, се повлекоа во хотелот, нема да тренираат на арената „Тодор Проески“, едноставно нема да имаат контакт со јавноста.