понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 152
home Фудбал

ВИДЕО: Татко на годината

ВИДЕО: Татко на годината

Мечот е меѓу деца на возраст од осум години, но таткото на едниот голман многу сериозно ја разбра улогата на својот син. Па кога топката одеше кон неговата мрежа, на таткото не му остана ништо друго освен… Погледнете самите што се случи…

Коронавирус