сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 8
home Фудбал

ВИДЕО: Седи дома и вежбај со Енис Барди

ВИДЕО: Седи дома и вежбај со Енис Барди

Искористете го времето поминато во изолација за спортување и физички активности, објави ФФМ на својот Фејсбук профил.

-Денес вежбаме со нашиот репрезентативец од А репрезентација Енис Барди
#СедиДома и вежбај!
#ИгратаЕДома!, стои во објавата.

Коронавирус