вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 36
home Фудбал

ВИДЕО: Русија 2018 – Незаборавно Светско првенство

ВИДЕО: Русија 2018 – Незаборавно Светско првенство

ФИФА објави видео од најинтересните моменти од Светското првенство во Русија.

-Какво Светско првенство беше ова! Русија 2018 имаше се – неверојатни приказни, убави голови, одлична игра, се вели под видеото.

Коронавирус