среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Фудбал

ВИДЕО: Популарниот македонски навивач доби нов тапан

ВИДЕО: Популарниот македонски навивач доби нов тапан

Човекот кој стана моментален хит во Букурешт, откако го улови камерата на стадионот во Букурешт додека тој не престанува да чука на дупнат тапан повторно е хит.

Доби нов тапан, секако откако се врати во Македонија а ова не помина незабележано на социјалните мрежи.

Извор: Дриблинг.мк

Коронавирус