вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Фудбал

ВИДЕО: Помалиот син на Меси го украде шоуто

ВИДЕО: Помалиот син на Меси го украде шоуто

Лионел Меси на доделувањето на наградата „Златна топка“ шеста во неговата кариера пристигна со своето семејство. И овој пат во центарот на вниманието беа неговите синови, поточно помладиот.

Моментот кога Меси излезе да ја прими наградата, камерите го „уловија“ Матео, кој имаше оригинална реакција.


 

Коронавирус