вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 158
home Фудбал

ВИДЕО: Ова е девојчето кое „ја запали“ западната трибина во чест на ФК Вардар

ВИДЕО: Ова е девојчето кое „ја запали“ западната трибина во чест на ФК Вардар

Од прославата со трите јубилеи во едно, 20 години Лолај Фанс, 10 години братство со Војдови и 5 години Комити Маџари, кои ги прославија на дербито против Шкендија, Комити извадија ново парче видео. Овој пат во главна улога е млада навивачка на Вардар по име Фросина Пепоска која растури под Запад.

Коронавирус