вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 145
home Фудбал

ВИДЕО: Мотивација до небото – Елиф Елмас со емотивно видео пред натпреварот ги бодрел соиграчите !

ВИДЕО: Мотивација до небото – Елиф Елмас со емотивно видео пред натпреварот ги бодрел соиграчите !

Елиф Елмас пред клучниот натпревар против Косово испратил порака до своите соиграчи со која ги мотивираше да стигнат до големата победа. Елмас те чекаме за мечот со Грузија…, пренесува порталот кликспорт.мк

Коронавирус