понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 72
home Фудбал

Видео: Мајка со синовите го молеше Бејл за автограм, Вешланецот не ги ни погледна!

Видео: Мајка со синовите го молеше Бејл за автограм, Вешланецот не ги ни погледна!

Герет Бејл се врати од Лондон во Мадрид, а на аеродромот го дочекаа бројни новинарски екипи.

Бејл покрај новинарите помина без да даде изјава, но со еден гест додатно ги налути фановите.

Имено, Велшанецот воошто не им обрна внимание на мајка со две деца кои го молеа за автограм…Погледнете!

 

 

Коронавирус