недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Фудбал

ВИДЕО: Лудница во соблекувалната на Интер

ВИДЕО: Лудница во соблекувалната на Интер

Да се вратиш во градско дерби од негатива на полувреме 0:2 и потоа во второ да возвратиш со 4 комада за конечни 4:2, не е воопшто мала работа. Особено во миланското дерби каде секогаш има голема неизвесност и нијанси знаат да одлучат.

Коронавирус