петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 12
home Фудбал

ВИДЕО: Лео па вака мајка ти не ти се израдувала

ВИДЕО: Лео па вака мајка ти не ти се израдувала

Пред мечот Барселона – Славија Прага (0:0, не знаеме кога последен пат не дале гол на „Камп Ноу“), децата кои излегуваат на терен со играчите не можеа да дочекаат тој да се појави, додека гостиве од Славија нервозни стојат во тунел и слушаат како одзвонува името на тој што треба да го чуваат.

извор: off.net.mk

Коронавирус