среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

ВИДЕО: Ибра-шоу во Лос Анџелес, ечи турбо-фолк

ВИДЕО: Ибра-шоу во Лос Анџелес, ечи турбо-фолк

Не му е првпат да си пушта музика од овие простори. Тоа го правеше и како играч на Барселона, и во Интер и во Милан, а и сега во Лос Анџелес Галакси. Си тера ќејф, кој смее да му каже смени.

 

Коронавирус