сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 83
home Фудбал

(ВИДЕО) Гол за насловни шпици: Вистинска мајсторија на Андерсон

(ВИДЕО) Гол за насловни шпици: Вистинска мајсторија на Андерсон

Екипата на Вест Хем забележа голема победа над Манчестер Јунајтед (3-1), а мечот го одбележа ремек делото на Фелипе Андерсон.

 

 

Коронавирус