вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 72
home Фудбал

ВИДЕО: Емотивна најава за момците кои ни го освоија срцето, солзи радосници, измешани емоции, испишуваме историја

ВИДЕО: Емотивна најава за момците кои ни го освоија срцето, солзи радосници, измешани емоции, испишуваме историја

Дојде денот. На 12 ноември 2020-та испишаа нова страница во македонскиот спорт, а денеска тој момент ќе го доживеат. Само храбро јунаци. Цела Македонија е со вас.

Коронавирус