понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 47
home Фудбал

ВИДЕО: Ечи „Јутро је“, Ибрахимовиќ го прослави рекордот

ВИДЕО: Ечи „Јутро је“, Ибрахимовиќ го прослави рекордот

Златан Ибрахимовиќ вчера стигна до 501 гол во кариерата постигнат во клупскиот фудбал.

Напаѓачот на Милан реши да сподели видео на кое игра на популарниот хит „Јутро је“ од Нада Топчагиќ. Видео стана вирално на социјалните мрежи.

ЕУРО 2020

Македонија