петок, 17. септември 2021. Вести денес: 0
home Фудбал

ВИДЕО: Дибала и неговата девојка хит на социјалните мрежи

ВИДЕО: Дибала и неговата девојка хит на социјалните мрежи

Ориана Сабатини, убавата девојка на Пауло Дибала, ја користи секоја прилика да сподели видеа на социјалните мрежи на кои ја покажува нежната страна на ѕвездата на Јувентус.

На последното видео Аргентинецот не можеше да одолее на нејзините движења и започна да танцува покрај неа.

Офанзивецот на „старата дама“ ја започна врската со 22-годишната актерка и модел веднаш по завршувањето на Мундијалот во Русија во 2018 година.

извор: gol.mk

Коронавирус