понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 189
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Босилово

home Фудбал

ВИДЕО: Цел свет зборува за лоб-голот од невозможен агол на Ди Марија

ВИДЕО: Цел свет зборува за лоб-голот од невозможен агол на Ди Марија

Анхел Ди Марија никогаш не постигнува банални голови. Аргентинецот вгради два прекрасни гола во победата од 1-4 во Ница, а првиот уште се прераскажува. Од неверојатен агол некогашниот ас на Бенфика, Реал Мадрид и Манчестер Јунајте го лобуваше голманот на Ница.

Чудесниот лоб гол на Анхел Ди Марија:

Голот на Ди Марија од сите агли:

Парламентарни избори 2020