недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 247
home Фудбал

ВИДЕО: Барселона доби нов „магионичар“

ВИДЕО: Барселона доби нов „магионичар“

Секој втор талент што ќе го извади во напад личи на новиот Меси, ама па овој не е како сите други, погледнете како ја осакати цела одбрана. Се вика Алекс Коладо, има 20 години и настапува за Барселона Б.

Локални избори 2021