недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Фудбал

Вака се сака својата Македонија: Нешто ќе те питам бабо ечеше на стадион во Турција (ВИДЕО)

Вака се сака својата Македонија: Нешто ќе те питам бабо ечеше на стадион во Турција (ВИДЕО)

-Вака се сака својата Македонија! Нешто ќе те питам бабо дури и на стадионите во Турција. Адис Јахович капа доле кралу!, напишаа од групата Некст Тајм, кои направија фантастична преработка на песната.

Коронавирус