среда, 8. јули 2020. Вести денес: 260
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Фудбал

Урнебесно: Диего Коста го “нокаутира“ физиотерапевтот на Челзи (ВИДЕО)

Урнебесно: Диего Коста го “нокаутира“ физиотерапевтот на Челзи (ВИДЕО)

Џон Тери објави уренебесно видео на Инстаграм од периодот додека уште беше активен играч на Челзи, а во составот беше и Диего Коста.

Шпанскиот репрезентативец кој важи за еден од највоинствените на теренот, имал вистински бокс-меч со физиотерапевтот на клубот и го нокаутирал.

Сето ова се одвивало за време на ручек додека тимот бил на подготовки во претсезоната.

За ова видео информираше порталот ЕКИПА

 

Парламентарни избори 2020