среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 70
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Фудбал

Сопругата на поранешниот играч на Ливерпул нуди попуст на своите секси фотографии и видео снимки преку сопствениот еротски сајт (ФОТО)

Сопругата на поранешниот играч на Ливерпул нуди попуст на своите секси фотографии и видео снимки преку сопствениот еротски сајт (ФОТО)

Атрактивната сопруга на поранешниот играч на Ливерпул Џермејн Пенант повторно се најде во центарот на вниманието во британските медиуми.

Имено Алис Гудвин е позната британска старлета која има свој еротски сајт каде објавува свои ексциплитни фотографии и ведеа.

 

View this post on Instagram

 

Last Night @urbanmusicawards ?

A post shared by ?? ALICE ?? (@xxalicegoodwinxx) on

Во една прилика во нејзино видео учествуваше и Пенант и за истото наплаќале по шест долари за минута гледање во живо.

А по повод празниците кои претстојат таа за влез на својот сајт им даде попуст на корисниците и тие може да се зачленат за само 3,90 фунти.

Во продолжение видете што оваа сопственичка на сајтот нуди на Инстаграм и што фудбалерот одобрува секојдневно.

 

View this post on Instagram

 

Gimme Some Vitamin D ? Lush bikini is tagged ⭐️

A post shared by ?? ALICE ?? (@xxalicegoodwinxx) on

 

View this post on Instagram

 

BO$$

A post shared by ?? ALICE ?? (@xxalicegoodwinxx) on

 

View this post on Instagram

 

Back in town for a minute, if you with it ?

A post shared by ?? ALICE ?? (@xxalicegoodwinxx) on