петок, 29. јули 2022. Вести денес: 71
home Фудбал

Сопругата на Боатенг се покаја: Не сум нимфоманка!

Сопругата на Боатенг се покаја: Не сум нимфоманка!

Италијанската манекенка Мелиса Сата важи за една од најконтроверзните сопруги кога во прашање се фудбалерите.

Таа претходно призна дека честопати го повредувала своето момче во кревет, познатиот фудбалер Кевин-Принс Боатенг.

Имаме секс во просек седум до десет пати неделно. Предиградата ме нервира и ја мразам, го сакам тоа кога ќе дојдеме веднаш да работиме, истакна Мелиса во интервјуто за „Vanity Fair“.

Таа изјава и донесе дополнителна популарност, а во истата објасни дека „целосно го контролира Боатенг“.

Мојата омилена позиција е кога сум над Кевин затоа што го имам во моите раце и целосно го контролирам, додаде Сата.

Мелиса зборуваше и за периодот кога Боатенг беше играч на Милан уште во 2012 година, а сега реши да ги разјасни работите и да ги отфрли тврдењата дека е немфоманка заради прекумерната доза секс што секојдневно ја има со својот сопруг.

Фактот дека имаме секс толку често не ме прави нимфоманка. Мора да бидете многу внимателни со она што го кажувате во фудбалот, особено кога станува збор за секс, заврши Мелиса.

Кевин-Прис Боатенг низ целата кариера играше за многу тимови, меѓу кои и за Лас Палмас и Барселона, а во моментов е на позајмица во турскиот Бешикташ.

Коронавирус