вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 166
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Фудбал

Славниот фудбалер и неговата ќерка со бизарниот ритуал ги шокирале следбениците: „Што по ѓаволите прави тој?“ (ВИДЕО)

Славниот фудбалер и неговата ќерка со бизарниот ритуал ги шокирале следбениците: „Што по ѓаволите прави тој?“ (ВИДЕО)

Поради постапката на легендарниот англиски фудбалер и долгогодишен играч на Манчестер јунајтед, Пол Сколс, се згрозила цела Англија, а најверојатно и светот, откако неговата ќерка објавила снимка од тоа на Инстаграм.

„Што тој прави?“

На снимката може да се види како еден од најдобрите играчи во историјата на Манчестер ѝ го грицка ноктот на својата ќерка Алиша.

Алиша Сколс покрај видеото напишала: „Вистинска љубов“, но многу фанови не го делат нејзиното мислење.