сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 58
Во живо

Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Гоце е Македонија

home Фудбал

Сите зборуваат за скандалот на Аршавин: Се опијани во стриптиз бар, се качи на коњ, а најчудното допрва следувало (ВИДЕО)

Сите зборуваат за скандалот на Аршавин: Се опијани во стриптиз бар, се качи на коњ, а најчудното допрва следувало (ВИДЕО)

Руските медиуми пренесоа информација за инцидент во кој е вмешан поранешниот репрезентативец на оваа земја.

Некогашната ѕвезда на Арсенал, Андреј Аршавин е фотографиран како излегува од стриптиз бар во Санкт Петербург во друштво на две девојки.

Подоцна на социјалните мрежи се прошири и снимка каде под влијание на алкохол јава коњ низ улиците на градот.

Капак на се беа обвинувањата во медиумите дека станал „женкар“ и дека не го ни платил јавањето коњ.