четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 86
home Фудбал

Сите кои ќе одиграат дека Ѕвезда ќе постигне гол против Лудогорец ќе добијат пиво

Сите кои ќе одиграат дека Ѕвезда ќе постигне гол против Лудогорец ќе добијат пиво

Mozzart ги наградува сите кои веруваат во црвено-белите, односно дека Ѕвезда ќе постигне гол на натпреварот од второто коло на групната фаза од Лига Европа против бугарскиот Лудогорец. Правилата се јасни – секој играч кој на тикетот ќе одигра дека Црвена Ѕвезда ќе постигне гол против Лудогорец, од Mozzart добива гол на уплатно место.

Единствени услови се Ѕвезда да постигне гол и уплатата да биде минимум 50 денари. Тикетот не мора да биде добитен.

ЗА ГОЛ MOZZART ДАВА ПИВО!

Коронавирус