четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

Секси навивачка го „нападна“ Родригез (ВИДЕО)

Секси навивачка го „нападна“ Родригез (ВИДЕО)

Фановите упаднаа на теренот на стадионот во Фулам, „Крејвен котиџ“ во Лондон, каде се играше пријателски натпревар меѓу Колумбија и Австралија пред неколку дена.

Дуелот заврши 0:0, а интересното се случи по последниот сигнал на судијата, кога фановите на Колумбија влегоа на теренот во обид да се поздрават со своите своите миленици.

На Инстаграм веќе стана хит кратко видео од секси навивачка, која се обидува (и успева!) да стигне до Хамес Родригез.

Кога и се исполни желбата, следи интересното… „штрафта!“

Коронавирус