вторник, 9. март 2021. Вести денес: 0
home Фудбал

СЕКС СКАНДАЛ НА ПОВИДОК: Фудбалерите на Јувентус имале оргии со 60 убавици, а само овие двајца играчи не ја прифатиле забавата (ФОТО)

СЕКС СКАНДАЛ НА ПОВИДОК: Фудбалерите на Јувентус имале оргии со 60 убавици, а само овие двајца играчи не ја прифатиле забавата (ФОТО)

Фудбалскиот клуб Јувентус се наоѓа пред голем скандал доколку се докажат тврдењата на сопственикот на магазинот „King“, Фабрицио Корон кој тврди дека играчите имале оргија со 60 девојки во хотел.

Тој тврди дека фудбалерите на „Старата дама“ имале оргии само еден ден по шокантниот пораз од Атлетико во осмина финалето на Лигата на шампионите (2:0).

Сопственикот на магазинот открива и дека на повикот за секс не учествувале само двајца фудбалери Андра Барзали и Федерико Бернандески, додека останатите едвај чекале да пристигнат многуте манекенки и Инстаграм убавици.

 

Коронавирус